O nas

Firma MRdrewdom - budowa domów drewnianych, pawilony, tarasy

      Przedsiębiorstwo MRdrewdom zajmuje się stolarką artystyczną, produkcją domków ogrodowych, altan oraz projektami budowli drewnianych. W czasie wykonywania prac, przedsiębiorstw zdobyło wizerunek solidnego pewnego partnera.

      Gdy państwo chcą zobaczyć u siebie na działce – w ogrodzie wymarzoną altankę lub domek my zrealizujemy to marzenie produkujemy takie wyroby które staną się komfortowym miejscem odpoczynku dla was waszej rodziny, przyjaciół oraz miłym miejscem zabaw dla waszych dzieci. Nasze wyroby upiększą państwa ogród, działkę, dom. Dla waszych potrzeb domki, altanki przybiorą niestandardowe formy i rozmiary aby podkreślić walory waszego otoczenia tak by zachwycić was i waszą rodzinę oraz znajomych.

      Wysoka jakość naszych produktów to dla nas podstawa jak i zadowolenie klienta. Nasze produkty to połączenie komfortu, funkcyjności oraz piękna, tych zalet nie posiada konkurencja. Wszystko co my wykonujemy będzie cieszyło wasze oko.

      W naszej ofercie posiadamy wiele produktów, część z nich mogą państwo zobaczyć na naszej stronie. Wykonujemy też prace na indywidualne zamówienie klienta.

Zalety:

 1. My nieoszczędzany na surowcach stosowanych do naszych wyrobów ale wykorzystujemy materiały najwyższej jakości dostępne na rynku.
   
 2. Nasze ceny nie są wygórowane niezależnie od tego czy jest to duża inwestycja czy mała altanka ceny mile was zaskoczą.
   
 3. Państwa zamówienie będzie wykonane i zrealizowane w umówionym terminie.
   
 4. Szeroki asortymęt produktów sprawia że każdy może wybrać coś dla siebie.
   
 5. Profesjonalizm naszych pracowników pozwala nam sprostać państwa wymaganiom.
   
 6. Nasze wyroby to rezultat rzetelnych sprawdzonych projektów które gwarantują bezpieczeństwo oraz wygodę.